top of page

ДОПОМОГА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ

  Сьогодні, коли на теренах нашої держави роздмухується полум'я війни, підвищення бойової здатності військових частин є не тільки вираженням особистої патріотичної позиції, але й важливим вкладом в захист суверенітету держави і гарантування безпеки громадян.

Допомога у рамках відповідальності бізнесу перед суспільством

01.01.2020

У рамках відповідальності бізнесу перед суспільством, ТОВ «Придніпровський центр технічного аудита» надає благодійну допомогу:

   1. ФОНД ДНІПРО-1 БО. Надання безповоротної фінансової допомоги.

   2. Державна казначейська служба України. Підтримка української армії (матеріально-технічне забезпечення).

   3. Придбання пакетів для перев'язування для потреб АТО.

   4. Матеріальна допомога змушеним переселенцям, що проживають за адресою м. Дніпродзержинськ, Гуртожиток ДГТУ №2, вул. Квітів, 12а.

   5. КП «Дніпродзержинська міська лікарня швидкої медичної допомоги» Дніпропетровської обладміністрації:

               - Поставка й налагодження принтера Сanon LBP2900;

               - Проведення експертного обстеження стерилізаторів у кількості 4 одиниць;

               - Придбання видаткових матеріалів.

   6. КП «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей служби по справах дітей Дніпродзержинської міської ради». Поставка й налагодження трьох комп'ютерів.

   7.Міська дитяча лікарня №6. Надання матеріальної допомоги дітям сиротам, що перебувають на лікуванні в неврологічнім відділенні.

GPS-навігатори для оперативного командування «Схід»

06.09.2015

Для воєнізованого підрозділу оперативного командування «Схід» передано два GPS навігатора Garmin i30. Навігатор повністю адаптований для швидкої орієнтації по незнайомих маршрутах та може швидко встановлювати самі короткі шляхи до місця призначення.

Позашляховик для військових

14.08.2015

Нещодавно на озброєння одному з воєнізованих підрозділів ЗСУ України був переданий джип Mitsubishi Pajero. Перед відправкою в зону проведення АТО, автомобіль був повністю заброньований та пройшов повний капітально-відновлювальний ремонт. Тепер цей броньований повнопривідний позашляховик допомагає нашим військовим відстоювати територіальну цілісність і безпеку нашої країни.

Кугуар для прикордонників

14.08.2015

 

Одному з підрозділів Державної прикордонної служби України вiдремонтовано та передано на озброєння бронемашину Кугуар. Це повнопривідний бронеавтомобіль, що має високий рівень балістичного й протимінного захисту і чудово підходить для вирішення завдань прикордонників.

Please reload

bottom of page